Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tanja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Tanja taj Sub Avg 11 2007, 00:34

Caos svima...Ja se zovem Tanja,a na Grandovom forumu upisana sam kao TANJA 93...
Pa evo nesto o meni:Volim da gledam tv:filmove,serije,razne emisije,ma sve..A najvise volim da gledam i slusam Milana Stankovica..hehe.Omiljeni pevaci su mi:Tose Proeski i naravno MIki...Ko hoce nesto da me pita,slobodno..
Jos jednom kiss za sve Very Happy

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Tanja taj Sub Avg 11 2007, 00:41

welcomeeeeeeeeeeeeeeeee tose ti je omiljeni...........suuuper je on upoznala sam ga ali tako je ruzan u zivo affraid

Pogledaj profil korisnika http://milanstankovic.nice-topic.com

3 Re: Tanja taj Sub Avg 11 2007, 19:33

zvrler

Admin
Admin
dobro nam dosla Tanja. nadam se da ces se lepo zabaviti no ovom forumu sunny sunny sunny sunny . kiss i poz cheers cheers cheers

4 hejj taj Pon Avg 13 2007, 15:55

hej krasiwice evo i mene na onaj forum drugi ne mogu da se refistrujem a nekada sam mogla Crying or Very sad , zovem se dunja iz bosne sam obozavam milanaaa , ma ne znam sta vise ,sta mi vi radite,kissssssssssssss queen

5 Re: Tanja taj Pon Avg 13 2007, 21:53

zvrler

Admin
Admin
DUNJ@@ ::hej krasiwice evo i mene na onaj forum drugi ne mogu da se refistrujem a nekada sam mogla Crying or Very sad , zovem se dunja iz bosne sam obozavam milanaaa , ma ne znam sta vise ,sta mi vi radite,kissssssssssssss queen

otvori svoj topic i kazi nam sve sto zelis o sebi sunny sunny sunny
dobrodosla.

6 Re: Tanja taj Pon Avg 13 2007, 22:35

asdfg

Mi*** ***
Mi***  ***
Dobrodosle obe!!!!!!!

7 Re: Tanja taj Sre Jan 30 2008, 16:58

CUPKA

Moderator
Moderator
wellcome i sa moje strane!!! cheers

8 Re: Tanja taj Pet Feb 01 2008, 02:31

petra

Milan ***
Milan ***
dobrodosla

9 Re: Tanja taj Ned Feb 17 2008, 15:23

welcome

Pogledaj profil korisnika http://sigurna-zabava.forum-motion.com

10 Re: Tanja taj Sre Feb 20 2008, 11:40

petra

Milan ***
Milan ***
Miss Perfect ::welcomeeeeeeeeeeeeeeeee tose ti je omiljeni...........suuuper je on upoznala sam ga ali tako je ruzan u zivo affraid

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

11 Re: Tanja taj Ned Feb 24 2008, 22:42

petra ::
Miss Perfect ::welcomeeeeeeeeeeeeeeeee tose ti je omiljeni...........suuuper je on upoznala sam ga ali tako je ruzan u zivo affraid

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

sto places?? Rolling Eyes

Pogledaj profil korisnika http://sigurna-zabava.forum-motion.com

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu